(placeholder)

Infomiasto.com © 2014  Privacy Policy

kioski multimedialne, digital signage, infokioski, totemy

Digital Signage za darmo ?


Większość z Was pomyśli musi być jakiś haczyk, ograniczenie czasowe lub uproszczona funkcjonalność...

Nic bardziej mylnego, z nami to możliwe !


Gdy dołączysz do nas otrzymasz oprogramowanie, które pozwala zbudować skomplikowaną prezentację Digital Signage, również do wykorzystania w Kioskach z ekranami dotykowymi.

Używaj zaawansowanych komponentów, takich jak HTML, Live TV, filmy HD, animacje Flash i więcej.

Będziesz miał dostęp do wszystkiego, i nie trzeba nawet wyciągać karty kredytowej.

Dołączając do naszej sieci nie będziesz się  martwić o serwery czy skomplikowane konserwacje sieci...

Korzystaj z chmury


MediaCLOUD, znany również jako Software as a Service (SaaS) lub "Cloud Hosting", być może słyszysz tą frazę po raz pierwszy, ale technologia nie jest czymś nowym. Z tzw. chury korzysta już na świecie wielu użytkowników w różnych obszarach IT. To skalowalność i opłacalność są powszechnie znane jako zalety tego rozwiązania. Digital Signage i cloud computing jest jak małżeństwo zawarte w chmurach.


Cloud computing jest już dookoła nas. W przypadku korzystania z usług takich jak Gmail, Netflix, Dropbox czy Salesforce  w zasadzie korzystasz już z chmury; nie martwiąc się o to, co dzieje się w tle. Dlaczego więc nie korzystać z tego samego modelu w systemie Digital Signage?


                                                                                      To jest pomysł !

Prywatność i bezpieczeństwo w chmurze


Po otwarciu nowego konta na na naszej platformie, system zarządzania automatycznie powiąże Twoje konto na serwerze, który jest geograficznie najbliżej Ciebie. Oznacza to szybsze pobieranie i płynniejsze działanie pracy dla Ciebie i Twoich odbiorców.


Nasza wersja SignagePlayer  buforuje wszystkie treści lokalnie. Więc nawet jeśli Twój player utraci połączenie z serwerem, ekran nigdy nie wygaśnie a kontent zawsze będzie dostępny dla odbiorców. Gdy player nawiązuje połączenie z serwerem, SignagePlayer automatycznie dociera do chmury i sprawdza dostępność nowych aktualizacji kontentu.


W nieruchomościach najważniejsza jest lokalizacja, w chmurze natomiast jest to bezpieczeństwo. Zabezpieczenia chmury mają fundamentalne znaczenie, jest to podstawa w sieci digital signage. Informacje są bezpiecznie przechowywane i udostępniane za pośrednictwem  procesu zwanym  publicznym / prywatnym kluczem szyfrowania.

Cloud computing jest dobrą alternatywą dla własnego hostingu, a buzpieczne utrzymywanie danych w chmurze  jest naszym priorytetem. Wybór rozwiązania w chmurze ma uzasadnienie ekonomiczne. Nin musisz utzrymywać rozbudowanej infrastruktury, podczas gdy my robimy to za Ciebie, Ty możesz skupić się na tworzeniu kontentu, zarządzaniu i sprzedaży.


                                                                        

menu

supermarket

real estate

hotel lobby

salon samochodowy

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych kontentów

czas pobierania pełnej zawartości może się wydłużyć, ponadto obraz wyświetlany w przeglądarce może nie działać równie płynnie jak w przypadku odtwarzania na dedykowanym oprogramowaniu SignagePlayer

Oni już korzystają :

Potężne narzędzie do tworzenia prezentacji:


Kampanie

Oś czasu

Aktualizacja wyświetlanych treści w czasie rzeczywistym

Dowolny podział ekranu na strefy

Kontener plików

Harmonogram z podziałem na sekwencje i terminarz

Edytor scen

Tryb kiosku, możliwość definiowania interakcji

Współpraca z ekranami dotykowymi

Obsługa plików multimedialnych

Uruchamianie zewnętrznych programów i prezentacji

Obsługa wielu języków

RSS Ticker

Wbudowane komponenty dynamiczne:

Notowanai giełdowe

Obrazy i tła

Animowana pogoda

Live TV

Katalog - łatwa w użyciu baza danych

Kamera

Zegar

Linki zewnętrzne - wczytuj zawartość z sieci

Wykresy - generowanie statystyk

HTML5

Flash

HD video

własne RSS

Twitter

YouTube

Facebook

PDF

XML

Collection

Emergency

Zdalne sterowanie telefonem

Czat

Odliczanie

System kolejkowy

Digital Signage obejmuje zintegrowaną formę zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze prezentujące informacje, reklamy i inne wiadomości, znakomitym uzupełnieniem systemu mogą być również kioski. Podstawową zaletą systemu złożonego nawet z kilku set wyświetlaczy centralnie i zdalnie zarządzanych jest bardzo szybka, wręcz natychmiastowa możliwość zmiany wyświetlanych informacji kierowanych do konkretnych miejsc, w określonych porach z treścią dopasowaną do lokalizacji wyświetlacza oraz dowolne jej różnicowanie w zależności od grupy odbiorców do jakich jest w danym momencie adresowana (local advertising)

Systemy digital signage wykorzystywane są na:

lotniskach, dworcach kolejowych, stacjach metra, punktach sprzedaży (obecność wprost przy półce, towarzysząca konsumentom w momencie podejmowania decyzji), widzimy już zastosowania na stacjach benzynowych, aptekach, małych sklepach czy przy półkach z określonym asortymentem w dużych centrach handlowych, sieciach usługowych (np. firmy turystyczne, nieruchomości, informacja miejska, hotele) itp.

(placeholder)
(placeholder)

Zapytanie ofertowe:

(placeholder)

Tylko z nami możesz korzystać ze wszystkich korzyści jakie daje system digital signage kompletnie za darmo, dajemy Ci możliwość bezpłatnego założenia konta oraz bezpłatnej rejestracji jednego playera bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych oraz czasowych.

Jeżeli z czasem poznasz zalety naszego systemu i będziesz chciał powiększyć swoją sieć o kolejne punkty | playery będziesz mógł wykupić abonament za najniższą dostępną na rynku cenę (symboliczna opłata za użytkowanie naszych zasobów sieciowych, reszę oprogramowania otrzymujesz za darmo) !!!

Decydując się na naszą ofertę nie musisz posiadać własnego serwera, ani angażować swoich zasobów sieciowych, wszystkie materiały i informacje przechowywane są w "chmurze"

Digital Sigange za darmo

(placeholder)

Przykładowe wdrożenie naszego systemu w oparciu o infokioski, wyświetlacze, playery oraz zintegrowany system zarządzania digital signage.

Rozwiązanie wspomaga organizację wystawy w Synagodze

(placeholder)